Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Maseczki ochronne czarne opakowanie 50szt.

  11,90

  Maseczki ochronne 3 warstwowe, filtracja na poziomie 95%, gumki za uszy

   

  opakowanie: 50 szt.

 • Nitrylex rękawiczki nitrylowe bezpudrowe rozm S 100szt

  27,00

  Nitrylex rękawiczki nitrylowe bezpudrowe rozm S 100szt mocne i wytrzymałe, nie wywołują uczulenia gdyż nie zawierają lateksu i kauczuku naturalnego. Niezastąpione w salonie kosmetycznym, tatuażu oraz dla tych którzy chcą zwiększyć swoje bezpieczeństwo przed czynnikami zewnętrznymi. Typ produktu : medyczno-ochronny Klasa medyczna : I Typ ochrony : III Marka : nitrylex® Materiał : nitryl Jałowość…

 • Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe rozm. S

  31,00

  Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe rozm. S  – wygodne, miękkie i elastyczne, nie zawierają naturalnego lateksu- są doskonałą alternatywą dla osób o wrażliwych dłoniach. Opakowanie: 100 szt.

 • Rękawiczki winylowe bezpudrowe 100szt r.S

  34,00

  Rękawiczki winylowe bezpudrowe 100szt r.S stosowane w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gastronomii oraz przemyśle. Rękawiczki są uniwersalne co oznacza że pasują zarówno na prawą jak i lewą dłoń. Opakowanie: 100 szt.

 • Rękawiczki winylowe bezpudrowe 100szt r.S

  37,00

  Rękawiczki winylowe bezpudrowe 100szt r.S stosowane w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gastronomii oraz przemyśle. Rękawiczki są uniwersalne co oznacza że pasują zarówno na prawą jak i lewą dłoń; AQL: 1,5; Klasyfikacja CE: klasa I – wyrób medyczny / kategoria III typ B – Środek Ochrony Indywidualnej Opakowanie: 100 szt.

 • Barbicide Wipes chusteczki do dezynfekcji 100szt.

  141,00

  Barbicide Wipes chusteczki do dezynfekcji 100szt. Nasączane chusteczki, które stosować należy do szybkiej i profesjonalnej dezynfekcji. Doskonale sprawdzą się w codziennym przeczyszczaniu blatów, poręczy, oparć, klamek, urządzeń i innych typów, które ciężko może być zdezynfekować z pomocą sprayu. Pomaga pozbyć się szerokiego spektrum bakterii, grzybów i wirusów, chroniąc przed ich osiadaniem. Nie zawiera w swoi…

 • Maseczki ochronne 3 warstwowe 50szt.

  10,00

  Maseczki ochronne 3 warstwowe, filtracja na poziomie 95%, gumki za uszy

   

  opakowanie: 50 szt.