Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

 • Plato akrylowa szpatułka do tworzenia szkicu brwi

  57,00

  Plato akrylowa szpatułka do tworzenia szkicu brwi pomoże nakreślić równe linie, jest ścięta, cienka, co jeszcze bardziej ułatwia pracę stylistki ze stylizacji brwi.

 • Plato Lash & Brow kremowy aktywator 3% 10vol 15ml

  35,00

  Plato Lash & Brow kremowy aktywator 3% 10vol 15ml – niezbędny do utlenienia farby do brwi i rzęs Plato Professional. Specjalnie zaprojektowany aktywator (oxydant) tworzy najdogodniejszą dla mistrza konsystencję, zapewniając wysoką jakość i trwałość rezultatu farbowania brwi i rzęs.

 • Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Graphite 15ml

  55,00

  Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Graphite 15ml Farba Plato pozwala uzyskać intensywny jednolity kolor bez zaciemnienia włosa. Uniwersalna gama odcieni, które można mieszać w celu uzyskania unikatowych kolorów, pasujących do wszystkich typów urody. Profesjonalna farba do brwi i rzęs Plato lash&brow Tint – kolor Graphite Głęboki zimny szary odcień, nadaje…

 • Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Light Brown 15ml

  55,00

  Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Light Brown 15ml Farba Plato pozwala uzyskać intensywny jednolity kolor bez zaciemnienia włosa. Uniwersalna gama odcieni, które można mieszać w celu uzyskania unikatowych kolorów, pasujących do wszystkich typów urody. Profesjonalna farba do brwi i rzęs Plato lash & brow Tint – kolor Jasny Brąz. Ciepły,…

 • Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Dark Brown 15ml

  55,00

  Plato Lash & Brow tint farba do brwi i rzęs Dark Brown 15ml Farba Plato pozwala uzyskać intensywny jednolity kolor bez zaciemnienia włosa. Uniwersalna gama odcieni, które można mieszać w celu uzyskania unikatowych kolorów, pasujących do wszystkich typów urody. Profesjonalna farba do brwi i rzęs Plato lash&brow Tint – kolor Ciemny Brąz. Ciepły, czekoladowy odcień…

 • Plato Lash & Brow tint zestaw farb do brwi i rzęs z aktywatorem

  177,00

  Plato Lash & Brow tint zestaw farb do brwi i rzęs z aktywatorem Farba Plato pozwala uzyskać intensywny jednolity kolor bez zaciemnienia włosa. Uniwersalna gama odcieni, które można mieszać w celu uzyskania unikatowych kolorów, pasujących do wszystkich typów urody. Profesjonalna farba do brwi i rzęs Plato lash & brow Tint – kolor Jasny Brąz. Ciepły,…

 • PLATO pęseta do brwi ROUND GOLD

  51,00

  PLATO pęseta do brwi ROUND GOLD stosowana specjalnie do regulacji granic i okolic brwi. Dzięki zaokrąglonym końcówkom, pęseta pozwala skutecznie usunąć nawet krótkie włoski, nie raniąc skóry dojrzałej oraz marszczącej się.

 • PLATO henna GRAPHITE 3g

  47,00

  PLATO henna GRAPHITE 3g głęboki zimny szary odcień, nadaje się jako dodatek do innych odcieni henny pudrowej Plato. Wynik: farbowanie jest zimne i intensywne. Najczęściej odcień jest używany w połączeniu z Tiramisu, Light Brown, Medium Brown i Dark Brown. Hennę PLATO GRAPHITE najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO Booster do henny 50ml

  70,90

  PLATO Booster do henny 50ml Preparat zapewniający wyrazisty i trwały efekt  farbowania henną Plato. Jest to płyn, który całkowicie rozpuszcza henne. Booster tworzy z henną jednorodną konsystencję, którą łatwo i równomiernie nakłada się na brwi. Booster pozwala hennie wnikać w głąb włosów i skóry dzięki czemu henna farbuje je szczelnie i równomiernie. Stosowanie płynu DOUBLE POWER…

 • PLATO Szampon lash & brow 100ml

  70,90

  PLATO Szampon lash & brow 100ml SPOSÓB UŻYCIA: Należy nacisnąć na pompę, aby uzysk produkt. Za pomocą pędzla lub szczoteczki nanieść odpowiednią ilość szamponu na brwi lub rzęsy, delikatnie rozprowadzić na powierzchni, a następnie spłukać wodą Środki ostrożności: Tylko do użytku profesjonalnego. Do użytku zewnętrznego. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych (swędzenie, zaczerwienienie) dokładnie spłukać wodą….

 • PLATO biała pasta do brwi 8g

  69,00

  PLATO biała pasta do brwi 8g niezastąpiona do wyznaczania idealnego kształtu brwi

 • PLATO henna BROWNIE 10g

  81,00

  PLATO henna BROWNIE 10g brązowy kolor z ciepłym czerwonym odcieniem, stosujemy do ciemnobrązowych/ kasztanowych/ czerwonych włosów. Henna PLATO BROWNIE 10g jest używany w czystej postaci lub z Medium Brown/ Chocolate Brown. Hennę PLATO BROWNIE najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna TIRAMISU 10g

  81,00

  PLATO henna TIRAMISU 10g delikatny jasnobrązowy kolor z neutralnym odcieniem. Stosujemy do jasnych włosów, blondu. Henna PLATO TIRAMISU 10g odcień na zimnej skórze otworzy się na zimno, na ciepłej – na ciepło. Najczęściej odcień jest używany w czystej postaci. Dodając Light Brown uzyskamy neutralny i zimny odcień, z kolei z dodatkiem Golden Brown uzyskamy ciepły…

 • PLATO henna GOLDEN BROWN 10g

  81,00

  PLATO henna GOLDEN BROWN 10g ciepły, jasny kolor ze złotym odcieniem, stosujemy do jasnych włosów, blond. Henna PLATO GOLDEN BROWN 10g jest używana w czystej postaci – dodajemy ją do różnych odcieni henny, aby kolor był jaśniejszy i cieplejszy. Hennę PLATO GOLDEN BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna CHOCOLATE BROWN 10g

  81,00

  PLATO henna CHOCOLATE BROWN 10g ciepły, czekoladowy odcień stosujemy do ciemnobrązowych/ kasztanowych włosów; uzyskamy aksamitny ciemny ciepły efekt na skórze i włosach. Jego jasność można regulować ilością warstw. Hennę PLATO CHOCOLATE BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna MEDIUM BROWN 10g

  81,00

  PLATO henna MEDIUM BROWN 10g uniwersalny, neutralny kolor. Najlepiej stosować do średnich neutralnych brązowych włosów. Henna PLATO MEDIUM BROWN 10g dostosowuje się do skóry; odcień na zimnej skórze pofarbuje w zimny, na ciepłej w ciepły. Hennę PLATO MEDIUM BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna DARK BROWN 10g

  81,00

  PLATO henna DARK BROWN 10g głęboki zimny odcień, stosujemy do średnich i ciemnych włosów. Henna PLATO DARK BROWN 10g jest używana w czystej postaci lub z Medium Brown/ Chocolate Brown. W połączeniu z Chocolate Brown odcień stanie się bardziej miękki i neutralno-ciepły. Hennę PLATO DARK BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna LIGHT BROWN 10g

  81,00

  PLATO henna LIGHT BROWN 10g zimny odcień stosujemy do ciemnego blondu i do jasnobrązowych zimnych włosów. PLATO henna LIGHT BROWN 10g jest używany w czystej postaci lub w połączeniu z Golden Brown/Tiramisu/Medium Brown. Hennę PLATO LIGHT BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.

 • PLATO henna TIRAMISU 3g

  47,00

  PLATO henna TIRAMISU 3g delikatny jasnobrązowy kolor z neutralnym odcieniem. Stosujemy do jasnych włosów, blondu. Henna PLATO TIRAMISU 3g odcień na zimnej skórze otworzy się na zimno, na ciepłej – na ciepło. Najczęściej odcień jest używany w czystej postaci. Dodając Light Brown uzyskamy neutralny i zimny odcień, z kolei z dodatkiem Golden Brown uzyskamy ciepły…

 • PLATO henna MEDIUM BROWN 3g

  47,00

  PLATO henna MEDIUM BROWN 3g uniwersalny, neutralny kolor. Najlepiej stosować do średnich neutralnych brązowych włosów. Henna PLATO MEDIUM BROWN 3g dostosowuje się do skóry; odcień na zimnej skórze pofarbuje w zimny, na ciepłej w ciepły. Hennę PLATO MEDIUM BROWN najlepiej wymieszać ze zwykłą ciepła wodą.