RELOUIS płatki hydrożelowe 60szt ZŁOTO+ŚLIMAK

79,00

czekamy na dostawę

RELOUIS płatki hydrożelowe 60szt ZŁOTO+ŚLIMAK

Popularność koreańskich plastrów hydrożelowych o wysokim stężeniu substancji aktywnych i różnorodnym działaniu wynika z ich zdolności do natychmiastowej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Plastry są w stanie szybko odbudować skórę, nasycić ją wilgocią i uelastycznić. Skóra jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna energią.

Wszystkie produkty z serii KOREAN SECRET zawierają dużą ilość aktywnych składników pielęgnacyjnych, które sprawiają, że nasza skóra wygląda młodzieńczo, zdrowo i promiennie. 

Hydrożelowe Płatki pod Oczy ZŁOTO + ŚLIMAK zawierają:
• mucynę ślimaka – zwiększa elastyczność skóry, wygładza zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy regeneracji, nawilża i poprawia wygląd skóry.
Złoto działa refleksyjnie, nadaje blasku skórze wokół oczu, skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą.
Adenozyna wygładza ukojenie skóry, uelastycznia ją.
Hialuronian sodu chroni skórę przed utratą wilgoci i poprawia jej strukturę.
Niacynamid (witamina B3) wyrównuje koloryt skóry, poprawia koloryt i poprawia funkcję bariery skórnej.

Sposób użycia: delikatnie usuń plastry ze słoika za pomocą dołączonej szpatułki. Nakładaj plastry na wcześniej oczyszczoną, suchą skórę. Pozostaw na 15-20 minut, unikając wysychania. Następnie delikatnie zdejmij plastry i delikatnie wklepuj resztę produktu w skórę. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

* Plastry przykleja się tuż pod dolną powieką, aby roztwór, którym są nasączone, nie dostał się na błonę śluzową oka. Plastry umieszcza się od wewnątrz na zewnątrz oka, mocno dociskając do skóry. Aby wzmocnić relaksujący efekt chłodzenia, plastry można wcześniej umieścić w lodówce.
Plastry można stosować zarówno na dolną, jak i górną powiekę, na okolice fałdów nosowo-wargowych, na zmarszczki na czole. Po usunięciu plastrów zalecamy nałożenie kremu pielęgnacyjnego lub środka dekoracyjnego: korektora w płynie lub podkładu. Suszenie plastrów na skórze jest niedozwolone. Nie zalecamy stosowania plastrów na opuchliznę i przepuklinę w okolicach oczu.

POJEMNOŚĆ : 60 plastrów